Käsitöö õpitoad - Coloratum

Käsitöö õpitoad - Coloratum

Käsitöö õpitoad - Coloratum

Käsitöö õpitoad - Coloratum

Käsitöö õpitoad - Coloratum
Käsitöö õpitoad - Coloratum

Käsitöö õpitoad

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Taimejäljend kipsis
Taimepildi valmistamise õpitoas valmib kõigil omanäoline kipsist seinapilt. Sätime taimematerjali meelepärasesse kompositsiooni ja valame kipsi.  Kipsijäljendit kaunistame Autentico kiriidivärvide ja vahadega. Õpituppa võib kaasa võtta enda lemm..
Taimepildi valmistamise õpitoas valmib kõigil omanäoline kipsist ..
45€

KM-ta: 36.89€
Korvi heegeldamise õpituba
Korvi heegeldamise õpitoas valmib kõigil üks heegeldatud anum - olgu selleks korv, kauss või pliiatsitops.  Heegeldamiseks kasutame jämedat trikoopaela. Tehnika on jõukohane kõigile!..
Korvi heegeldamise õpitoas valmib kõigil üks heegeldatud anum - o..
39€

KM-ta: 31.97€
Käsitööpaberi valmistamine
Paberivalmistamise kunst sai alguse juba kaks tuhat aastat tagasi Hiinas. Ise paberi valmistamine on lõbus ja loominguline tegevus ning jõukohane kõigile. Mis saaks olla veel toredam kui enda tehtud paberil kirja saatmine?! Käsitööpaberile saab lisad..
Paberivalmistamise kunst sai alguse juba kaks tuhat aastat tagasi..
45€

KM-ta: 36.89€
Makramee õpituba - küünlalatern
Pimedatel sügis- ja talveõhtutel aitab hubast meeleolu luua kaunis küünlalatern. Eriti kui see on sinu enda valmistatud! Selles õpitoas saavad selgeks makramee põhisõlmed. Igal osalejal valmib uhke makramee-tehnikas kaunistatud küünlalatern. Laterna ..
Pimedatel sügis- ja talveõhtutel aitab hubast meeleolu luua kauni..
45€

KM-ta: 36.89€
Jõulupärja valmistamise õpituba
Mõnusa jõuluootuse tunde annab oma kätega valmistatud jõulupärg! Selles õpitoas valmib igaühel umbes 20 cm jõulupärg. Materjaliks kasutame erinevaid taimi ja oksi, mida kinnitame okstest alusel. Pärga kaunistame käbide, marjade, paelte, pärlite, jõu..
Mõnusa jõuluootuse tunde annab oma kätega valmistatud jõulupärg! ..
49€

KM-ta: 40.16€
Shambala käevõru punumine
Shambala käevõrud on saanud inspiratsiooni budistlikest palvehelmestest. Shambala on müütiline kuningriik, mis sümboliseerib Tiibeti budistidele valgustumist, armastust, rahu ja täiuslikkust. Usutakse, et Shambala käevõru kandmine toob selle omaniku..
Shambala käevõrud on saanud inspiratsiooni budistlikest palvehelm..
39€

KM-ta: 31.97€
Makramee õpituba - seinakaunistus
Makramee on iidne käsitöötehnika, mis kasutab esemete valmistamiseks nööri sõlmimist. Vahepeal unustusehõlma vajununa on see tehnika tänapäeval jälle ülimalt populaarne. Lisaks seinakaunistustele saab makramees valmistada käepaelu ning kaelaehteid, ..
Makramee on iidne käsitöötehnika, mis kasutab esemete valmistamis..
45€

KM-ta: 36.89€
Unenäopüüdja õpituba
Unenäopüüdjaid nimetatakse ka unistuste püüdjateks, kuna nad mitte ainult ei püüa endasse meie kaitsmiseks halbu unenägusid, vaid aitavad väidetavalt magajal oma unenägusid ka paremini mõista ja meeles pidada. Selles õpitoas räägime unenäopüüdja leg..
Unenäopüüdjaid nimetatakse ka unistuste püüdjateks, kuna nad mitt..
45€

KM-ta: 36.89€
Rapsivahast küünalde valmistamine
Pimedatel sügis- ja talveõhtutel aitab hubast meeleolu luua naturaalne lõhnaküünal. Eriti kui see on sinu enda valmistatud! Selles õpitoas valmib igaühel kaks imelist küünalt: üks naturaalsest mesilas- ja rapsivahast küünal küünlaklaasi ning teine t..
Pimedatel sügis- ja talveõhtutel aitab hubast meeleolu luua natur..
45€

KM-ta: 36.89€
Coloratum @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper