Värvid ja viimistlus - Coloratum

Värvid ja viimistlus - Coloratum

Värvid ja viimistlus - Coloratum

Värvid ja viimistlus - Coloratum

Värvid ja viimistlus - Coloratum
Värvid ja viimistlus - Coloratum

Värvid ja viimistlus

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Akende restaureerimise koolitus
Vanad puitaknad on kindlasti väärt säilitamist! Vanade akende valmistamisel kasutatud puitmaterjal on väga hea ja just selleks otstarbeks hoolikalt valitud. Tänapäeval sellise kvaliteediga materjali naljalt ei leia. Õpitubades räägime aknaraamilt van..
Vanad puitaknad on kindlasti väärt säilitamist! Vanade akende val..
49.82€

KM-ta: 40.83€
Puidust jõuluehete valmistamine
3 tunni jooksul valmistame erinevaid maalähedases stiilis puidust jõuluehteid. Kaunistamiseks kasutame Autentico kriidivärve, metalseid kriidivärve, krakleelakke, 3D pastat, Cera Novecento värvilisi vahasid ning silikoonist ornamendivorme ja voolimis..
3 tunni jooksul valmistame erinevaid maalähedases stiilis puidust..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Baroksete jõulukuulide valmistamine
3 tunni jooksul valmistame imeilusad ja kuninglikud barokses stiilis jõulukuulid. Kaunistamiseks kasutame Autentico kriidivärve, metalseid kriidivärve, krakleelakke, 3D pastat, Cera Novecento värvilisi vahasid ning silikoonist ornamendivorme ja vooli..
3 tunni jooksul valmistame imeilusad ja kuninglikud barokses stii..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Betoonist küünlahoidjate õpituba
Stiilsete sisustuselementide valmistamine on jõukohane igaühele! Betoonist küünlahoidja on kaunis lisand nii modernsesse kui ka maalähedasse intejööri. Õpitoas valmib kaks küünlahoidjat - vabakäeline ning minimalistlik valuvorm. Küünlahoidjaid kauni..
Stiilsete sisustuselementide valmistamine on jõukohane igaühele! ..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Ornamentidega pildiraami õpituba
Kas sa teadsid, et pildiraami valmistamine on jõukohane igaühele? Kas sa teadsid, et selleks pole vaja töökoda või suuri tööpinke? Ja seda, et uhke pildiraami saab valmis ainult 3 tunni jooksul? Ülipõnevas õpitoas valmistame pildiraami nö nullist. V..
Kas sa teadsid, et pildiraami valmistamine on jõukohane igaühele?..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Vintage stiilis hoiupurkide valmistamine
Isikupäraseid hoiupurke on kaubandusest üsna raske leida! Meie õpitoas valmivad klaas-,metall- või plastikpurkidest uhked ja ainulaadsed vintage-stiilis hoiupurgid. Kaunistame neid erinevate ornamentide, Autentico kriidivärvide ja metalsete vahadega...
Isikupäraseid hoiupurke on kaubandusest üsna raske leida! Meie õp..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Puidu viimistlemise ABC
Sellel praktilisel ja informatiivsel koolitusel saad vastused paljudele puidu viimistlemist puudutavatele küsimustele. Mis vahe on õlil, vahal ja õlivahal? Millal kasutada üht või teist? Kuidas neid pinnale kanda? Kuidas ja millega uuele puidule van..
Sellel praktilisel ja informatiivsel koolitusel saad vastused pal..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Keraamiliste plaatide värvimine
Kas sa teadsid, et ära tüüdanud glasuurplaate ei pea tingimata välja vahetama? Jah, just nii! Vannitoas (või mujal) saab teha kiirremondi Autentico Versante veekindla kriidivärviga ning muuta ruumi välimust tundmatuseni. Ja seda ilma suure tolmu, mü..
Kas sa teadsid, et ära tüüdanud glasuurplaate ei pea tingimata vä..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Kapinuppude valmistamise õpituba
Võib juhtuda, et peal seda koolitust ei taha sa enam kunagi poest kapinuppe osta! Sellel ülipõneval koolitusel õpime mitut erinavat viisi kapinuppude, nupuümbriste ja lukuplaatide valmistamiseks. Kasutame spetsiaalseid kapinuppude vorme, voolime, va..
Võib juhtuda, et peal seda koolitust ei taha sa enam kunagi poest..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Paberkrohvi valmistamine
Paberkrohv on ajalooline väga hea heliisolatsiooni ja soojuspidavusega dekoratiivne ning keskkonnasäästlik seinakattematerjal. Seda saab igaüks ise kodus vanadest ajalehtedest ja muust pabermaterjalist valmistada. Samuti valmistatakse tänapäeval pabe..
Paberkrohv on ajalooline väga hea heliisolatsiooni ja soojuspidav..
49.82€

KM-ta: 40.83€
Mööblivärvimine kriidivärvidega
Tule ja avasta Autentico kriidivärvide värviline maailm! 3 tunni jooksul õpetame põnevaid tehnikaid, kuidas Autentico kriidivärvidega erinevatele esemetele vanaaegset ja antiikset välimust luua ning ilmetunanäivatele mööblitükkidele modernset välimu..
Tule ja avasta Autentico kriidivärvide värviline maailm! 3 tunni..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Aaderdamine ehk puidusüü jäljendamine
Aaderdamine oli väga moes XIX sajandi lõpul, mil paljud himustasid endale väärispuidust mööblit, kuid kõik ei saanud seda endale lubada. Aaderdusega anti siis uhkem ilme ka ustele, aknapaledele ja seinapaneelidele. Kõige rohkem jäljendati tammepuud. ..
Aaderdamine oli väga moes XIX sajandi lõpul, mil paljud himustasi..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Dekupaaži õpituba
Õpitoa jooksul tutvume dekupaaži ajalooga ning erinevate kasutatavate materjalidega. Õpitoa lõpuks valmib kõigil kaunis ja omanäoline lillepott või vaas. Võimalus on juurde osta erinevaid puidust toorikuid (nagi, riidepuu, laegas, salvrätikarp, jne)..
Õpitoa jooksul tutvume dekupaaži ajalooga ning erinevate kasutata..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Puidu ja kivipindade jäljendamine
Selles ülipõnevas dekoratiivvärvimise töötoas õpime Autentico kriidivärvidega jäljendama erinevaid puit- ja kivipindasid. Tutvustame õigeid töövahendeid ja materjale. Räägime ka natuke aaderdamise ning marmoreerimise ajaloost ning pindadest, kus ant..
Selles ülipõnevas dekoratiivvärvimise töötoas õpime Autentico kri..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Loodusvärvide valmistamine
Soovid elada naturaalses ja tervisele ohutus keskkonnas? Tahad oma kodu kaunistamisel ja viimistlemisel ise kaasa lüüa? Sel juhul on see õpituba just sinule! 3-tunnise õpitoa käigus tutvume erinevate loodusvärvidega, räägime nende ajaloost ning pind..
Soovid elada naturaalses ja tervisele ohutus keskkonnas? Tahad om..
45.75€

KM-ta: 37.50€
Coloratum @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper