VÄRVID - Coloratum

VÄRVID - Coloratum

VÄRVID - Coloratum

VÄRVID - Coloratum

VÄRVID - Coloratum
VÄRVID - Coloratum

VÄRVID

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Kuumakindel pihustatav värv, must
Kuumuskindel pihustatav värv pindadele, mis puutuvad kokku eriti kõrgete temperatuuridega (metallist ahjud, kerised, grillid, suitsutorud, autode summutid jms).  Puutekuiv 30 minutiga ja kuiv 1 tunniga 20 C temp  juures. Katvus: kuni 2 m2..
Kuumuskindel pihustatav värv pindadele, mis puutuvad kokku eriti ..
12.15€

KM-ta: 9.96€
Autentico Metallico Ancient Copper
Autentico Metallico metalsed värvid on enneolematu sära ja katvusega.  Retsept on välja töötatud Vintage-sarja kriidivärvide põhjal ja on keskkonnale ohutu. Kaunista kapinuppe, ornamente, nipsasjakesi või loo efektseid seinapindasid! Katvus: ku..
Autentico Metallico metalsed värvid on enneolematu sära ja katvus..
14.18€

KM-ta: 11.63€
Pihustatav peeglivärv
Pinty Plus pihustatava peeglivärvi abil saab muuta klaasist või kristallist esemed peegelpinnaks. Teistest materjalidest siledatel esemetel saavutatakse äärmiselt läikiv hõbedane pind. Kasutamine:  Värvitakse alati eseme sisemist (tagumist) ..
Pinty Plus pihustatava peeglivärvi abil saab muuta klaasist või k..
15.20€

KM-ta: 12.46€
Selder&Co lasuuride värvikaart
Selder&Co rafineeritud linaõlilasuuride värvilehvik. Linaõlilasuure saab kausutada nii sise-kui välistingimustes.  Need jätavad kauni läbikumava puidupinna. Toonitavad RAL- ja NCS-värvikoodide järgi.  Tellimiseks kirjuta: info@color..
Selder&Co rafineeritud linaõlilasuuride värvilehvik. Linaõ..
61€

KM-ta: 50€
Selder&Co värvikaart
Selder&Co rafineeritud linaõlivärvide värvilehvik...
Selder&Co rafineeritud linaõlivärvide värvilehvik...
61€

KM-ta: 50€
Linaõli kruntvärv
Rafineeritud linaõli kruntvärv. Sisaldab hallitusevastase toimega tsinkoksiidi (500 g/ l kohta). Katvus: 1 L =  8-14 m2. Kuivamisaeg: kuni 24 h (20 C temp ja piisava õhu juurdepääsu korral - linaõli kuivab st oksüdeerub hapniku toimel) Trad..
Rafineeritud linaõli kruntvärv. Sisaldab hallitusevastase toimega..
21.30€

KM-ta: 17.46€
Kiindrus, must
Kiindrus, ka kiindrustahm, männitahm või lambitahm on must väga peeneteraline pigment, mis koosneb peaaegu puhtast süsinikust. Võib sisaldada ka tõrvaosakesi ja vähesel määral mineraalseid anorgaanilisi ai..
Kiindrus, ka kiindrustahm, männitahm või lamb..
4.02€

KM-ta: 3.29€
Põrandaseep (linaõliseep)
Linaõliseep on looduslik kontsentreeritud leeliseline puhastusvahend. Ei sisalda sünteetilisi lisandeid. Kasutatakse õlitatud/ vahatatud põrandate pesemiseks või põrandate seebitamiseks.  Üheks vanematest puitpõrandate hooldusviisideks on olnud..
Linaõliseep on looduslik kontsentreeritud leeliseline puhastusvah..
18.25€

KM-ta: 14.96€
VERT OLIVE EGGSHELL
Soe roheline värvitoon. 15% läikega.  Autentico Versante  kriidivärvid on kauni sametise ning sügava värvitooniga väga vastupidavad kriidivärvid nii õue kui tuppa.   Need on UV- ning veekindlad (ka pestavad) ja ei vaja eraldi lakki..
Soe roheline värvitoon. 15% läikega.  Autentico Versante ..
46.72€

KM-ta: 38.29€
Pinty Evolution pihustatav neoonvärv
Pihustatav neoonroheline (fluoresents) ülikiirestikuivav akrüülvärv. Kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Sobib puidule, metallile, klaasile, kartongile, plastikule jne. Kasutamine:  400 ml = ~ 1 m2 Puutekuiv 5 minutiga. Täielikult ku..
Pihustatav neoonroheline (fluoresents) ülikiirestikuivav akrüülvä..
7.11€

KM-ta: 5.83€
Pinty Plus pihustatav märkevärv, neoon
Pihustatav neoonroheline (fluoresents) markeerimisvärv erinevate pindade ajutiseks märgistamiseks. Väga tugeva katvuse ja hea nähtavusega matt viimistlus. Sobib mullale, liivale, kivile, asfaldile, betoonile, puidule, metallile jms. Kasutatakse muuhu..
Pihustatav neoonroheline (fluoresents) markeerimisvärv erinevate ..
8.12€

KM-ta: 6.66€
Pinty Plus pihustatav märkevärv, ajutine
Neoonkollane pihustatav markeerimisvärv ajutiseks kasutamiseks. Püsib pinnal keskmiselt 5 päeva. Kasutatakse muuhulgas ajutiste siltide värvimiseks, spordiüritustel, liikluskorralduses jne. Sobib erinevatele pindadele: asfald, betoon, kivi, liiv, pui..
Neoonkollane pihustatav markeerimisvärv ajutiseks kasutamiseks. P..
8.12€

KM-ta: 6.66€
Pinty Plus plastiku kruntvärv, pihustatav
Kiirestikuivav värvitu pihustatav kruntvärv plastikule.  Sobib kasutamiseks aiamööblil, autoosadel, lambikuplitel jms. Kasutamine:  400 ml = ~4 m2 Ülevärvitav 15 min möödudes. Kuivanud 15 min möödudes. Eemalda lahtine värvi-/ lakikiht.&..
Kiirestikuivav värvitu pihustatav kruntvärv plastikule.  Sob..
9.14€

KM-ta: 7.49€
Pinty Evolution akrüülvärv, pihustatav
Ülikiiresti kuivav kvaliteetne tugeva pigmendisisaldusega akrüülvärv. Kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Annab pindadele suurepärase kaitse ja ühtlase viimistluse. Nakkub kõigi pindadega: puit, metall, kivi, kartong, plastik jne.  Kas..
Ülikiiresti kuivav kvaliteetne tugeva pigmendisisaldusega akrüülv..
9.10€

KM-ta: 7.46€
Autentico kriidivärv NEUTRAL VM
Beežikas värvitoon.   Autentico Versante  kriidivärvid on kauni sametise ning sügava värvitooniga väga vastupidavad kriidivärvid nii õue kui tuppa.   Need on UV- ning veekindlad (ka pestavad) ja ei vaja eraldi lakkimist ega va..
Beežikas värvitoon.   Autentico Versante  kriid..
46.72€

KM-ta: 38.29€
Coloratum @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper