Paberkrohvi valmistamine

Paberkrohvi valmistamine

Paberkrohvi valmistamine

Paberkrohvi valmistamine

Paberkrohvi valmistamine
Paberkrohvi valmistamine
Paberkrohvi valmistamine
Paberkrohvi valmistamine Paberkrohvi valmistamine

Paberkrohvi valmistamine


Hind: 49.00€
KM-ta: 40.83€
Kuumakse al. 8.33 EUR
Tootja: Coloratum
Tootekood: õpituba
Saadavus: Eeltellimisel
Eeltellimisel
Paberkrohv on ajalooline väga hea heliisolatsiooni ja soojuspidavusega dekoratiivne ning keskkonnasäästlik seinakattematerjal. Seda saab igaüks ise kodus vanadest ajalehtedest ja muust pabermaterjalist valmistada. Samuti valmistatakse tänapäeval paberkrohvi tselluvillast, mis on looduslik (valmistud vanapaberist või puidukiust), hingav ning allergiavaba materjal.
Paberkrohviga on võimalik katta erinevast materjalist seinapindu: puit, betoon, kipsplaat, tellised jne. (Ei sobi niisketesse ja mitteköetavatesse ruumidesse.) Paberkrohvist saab muuhulgas vormida reljeefseid pindu. Paberkrohvi sisse saab lisada erinevaid huvitavaid lisandeid (kuivatatud lilled, teokarbid jne). Paberkrohvi saab pigmentidega toonida või üle värvida. Tegemist on väga mitmekülgse ja mõnusa materjaliga, mille paigaldamine on lihtne ning loominguline tegevus.
Koolitusel õpime paberkrohvi valmistama ja seda kasutama. Teeme läbi erinevaid paigaldamise viise. Proovime paberkrohvi toonida. Katsetame erinevaid retsepte paberkrohvi segu valmistamiseks.
Õpituba juhendab Rutt Veide.

Osavõtutasu 49.-

Lisainfo: info@coloratum.ee või telefoni teel: 566 76544
NB! Kõiki töötubasid saab tellida oma seltskonnale (alates 4 osalejast) teile ja meile sobival ajal.  Tuleme õpitubadega üle Eesti külla!
Märksõnad: Paberkrohvi
Coloratum @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper