Coloratum puhkab 03.-13.oktoobrini ja sel ajal pakke ei väljasta.

Vuugipliiatsid

Vuugipliiatsid

Vuugipliiatsid

Vuugipliiatsid

Vuugipliiatsid
Vuugipliiatsid

Vuugipliiatsid

Kas ka sina oled tüdinenud määrdunud vuugivahede tulutust puhastamisest?  Rainbow vuugipliiatsid on kiire, mugav ja keskkonnasõbralik lahendus!
Rainbow vuugipliiatsid ehk vuugimarkerid on suurepärane vahend määrdunud vuukide esialgse värvi taastamiseks või värvi muutmiseks. 
Rainbow vuugipliiatsid on mittetoksilised, veebaasil tooted, mis kuivavad kiiresti ja neil on ka hallitusevastane toime.
Üks 5 mm otsaga pliiats katab kuni 60 joonmeetrit.  NB! Pliiatsi otsikut on võimalik ümber keerata ja nii peab see kauem vastu!
Saadaval on 9 erinevat värvitooni.  

Kasutamine:
1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud.
2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud.
3. Värvitud pind on puudutuskuiv juba 5 minutiga ning veekindel 6 tunni möödudes.

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Beež vuugipliiats
Vuugipliiats, beež.  Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Vä..
Vuugipliiats, beež.  Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork j..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Hall vuugipliiats
Vuugipliiats, hall. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Värvitud..
Vuugipliiats, hall. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vaju..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Helehall vuugipliiats
Vuugipliiats, helehall. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Värv..
Vuugipliiats, helehall. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja ..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Kreemikas vuugipliiats
Vuugipliiats, kreemikas. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Vär..
Vuugipliiats, kreemikas. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Must vuugipliiats
Vuugipliiats, must. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Värvitud..
Vuugipliiats, must. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vaju..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Pruun vuugipliiats
Vuugipliiats, pruun. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Värvitu..
Vuugipliiats, pruun. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vaj..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Terracotta vuugipliiats
Vuugipliiats, terracotta. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Vä..
Vuugipliiats, terracotta. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork j..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Tumehall vuugipliiats
Vuugipliiats, tumehall. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvitud. 3. Värv..
Vuugipliiats, tumehall. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja ..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Valge vuugipliiats
Vuugipliiats ehk vuugimarker, valge. Kasutamine: 1. Eemalda pliiatsilt kork ja vajuta pliiatsi otsikuga mõned korrad vastu aluspinda kuni otsik on värvist läbi imbunud. 2. Tõmba ühtlase survega mööda vuugivahet kuni kõik soovitud vuugid on värvi..
Vuugipliiats ehk vuugimarker, valge. Kasutamine: 1. Eemalda pliiat..
8.95€
KM-ta: 7.46€
Coloratum @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper