Coloratum puhkab 04.-13.oktoobrini ja sel ajal pakke ei väljasta.

Linaõlivärv, poolläikiv

Linaõlivärv, poolläikiv

Linaõlivärv, poolläikiv

Linaõlivärv, poolläikiv

Linaõlivärv, poolläikiv
Linaõlivärv, poolläikiv
Linaõlivärv, poolläikiv

Linaõlivärv, poolläikiv


Hind: 23.95€
KM-ta: 19.96€
Tootja: Selder & Company AB
Tootekood: Valge
Saadavus: Läbi müüdud

Võimalikud valikud


* Milliliitrid:

Läbi müüdud
Traditsioonilne rafineeritud linaõlivärv sobib nii sise- kui välistingimustesse puidu, metalli, kipsi, klaasi ja krohvitud pindade värvimiseks. Selderi rafineeritud linaõlivärv on valmistatud Rootsis vanade retseptide põhjal. Ei sisalda alküüde ega teisi sünteetislisi sideaineid või lahusteid. 
Rafineeritud linaõlivärv on kõige parem ja vastupidavam värv puitfassaadidele, akendele-ustele jne. Linaõli väike molekul tungib sügavale puitu ja moodustab veeauru läbilaskva kihi tänu millele värv ei kooru pinnalt maha. Linaõlivärv kaitseb õige hoolduse korral välisfasaadi sõltuvalt ilmastikutingimustest 50+ aastat. 
Linaõlivärv on loodussõbralik taastuv tooraine!

Kasutamine: Eemaldage pinnalt mustus ja tolm. Värvitav pind peab olema kuiv. Esimese kihina kasutage Selderi rafineeritud linaõli kruntõli, mis täidab puidupoorid, parandab nakkuvust ja vähendab värvikulu. Seejärel värvige kiht linaõlikruntvärvi, mis tänu suurele tsinkvalge sisaldusele hoiab ära värvipinna hallitamise jms tekkida võivad probleemid. Seejärel värvige 2 kihti linaõlivärvi. Iga kihi vahele peab jääma kuivamisaeg kuni 24 h.
Värvi lahjendada ei tohi, vaid värvitakse otse purgist. Värvida võib pintsli, rulli või pihustiga.
Kui värv on kuivanud, jätkub lõplik sideaine oksüdeerumine, mis kestab mitu nädalat. Sel ajal tekivad värvikihis mikropraod, mis lasevad veeauru molekulidel välja aurustuda, kuid ei lase veemolekule sisse. Sel ajal saavutab ka värvipind enda lõpliku läike, mis on tuhmim algsest läikest. Kui oled värvinud ebaühtlaselt, siis võib enne näha nö laigulisust, mis peale lõplikku oksüdeerumist ühtlustub. Peale oksüdeerumisprotsessi lõppu kaob ka linaõli lõhn.
Katvus: 1 L = 8-14 m2
Kuivamisaeg: kuni 24 h (20 C temp ja piisava õhu juurdepääsu korral - linaõli kuivab st oksüdeerub hapniku toimel)

RAL- ja NCS-värvitoonide tellimiseks kirjutage: info@coloratum.ee
PS! 1 liitri värvi toonimise hind on 5.-
 
Märksõnad: Linaõlivärv,
Coloratum @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper