Lubivärv "Biscuit"

Lubivärv "Biscuit"

Lubivärv "Biscuit"

Lubivärv "Biscuit"

Lubivärv "Biscuit"
Lubivärv "Biscuit"
Lubivärv "Biscuit"

Lubivärv "Biscuit"


Hind: 34.95€ 13.98€
KM-ta: 11.65€
Tootja: Autentico
Tootekood: 1l
Saadavus: Ei ole saadaval
Ei ole saadaval
Autentico Venice on naturaalne lubivärv, mis muudab iga seina kordumatuks kunstiteoseks!
Venice annab pindadele suurepärase värvisügavuse ja kauni paatina.
Venice sisaldab lupja ja ainult naturaalseid täiteaineid ning on üks keskkonnasõbralikemast värvidest, mida on üldse võimalik kasutada.
Autentico Venice on antibakteriaalsete ja antiallergiliste omadustega ning sobib kõigile, kes hindavad naturaalsust ning loodussõbralikku elukeskkonda.

Autentico Venice on mõeldud eelkõige seinte ja teiste suurte pindade katmiseks, kuid sobib suurepäraselt ka mööbli, keraamiliste lillepottide, tsemendist esemete ja muu sellise värvimiseks.

Katvus:
1 liiter katab umbes 8-13 m2, kuid kõik sõltub sellest, millist värvimistehnikat kasutada ja kas värvi veega lahjendada või mitte.  Heaks katvuseks tuleb kasutada 2 kihti värvi.  


Kasutamine:
Tõelise lubivärvi efekti saavutamiseks peab aluspind olema mineraalne.  Ainult sellisel juhul toimub keemiline reaktsioon, mis seob ja kinnitab värvipigmendi osakesed mineraalse aluspinna külge ning tulemus jääb vastupidav.  
Mineraalseks aluspinnaks sobib väga hästi Autentico Primer või Autentico Vintage kriidivärv.  Lubikrohvile, savikrohvile, kipskrohvile, kipsplaadile, tellistele, betoonile jne. võib kanda värvi otse.  
Venice'i kasutamiseks on palju erinevaid tehnikaid.  
Märksõnad: Lubivärv, "Biscuit"
Coloratum @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper