Linaõli kivipindadele

Linaõli kivipindadele

Linaõli kivipindadele

Linaõli kivipindadele

Linaõli kivipindadele
Linaõli kivipindadele
Linaõli kivipindadele

Linaõli kivipindadele


Hind: 14.95€
KM-ta: 12.46€
Tootja: Selder & Company AB
Tootekood: 250 ml
Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


* Milliliitrid:

Kogus:  
      Linaõli kivipindadele. Tegemist on 100% naturaalse linaõliga, millest tänu erilisele rafineerimisprotsessile on eemaldatud kõik riknevad komponendid. Seetõttu ei ohusta seda hallitus ega muud mikroorganismid. Linaõli on vastupidav kergematele hapetele, rasvdele, naftatoodetele ja sooladele. Samuti kiirendab rafineerimine oluliselt linaõli kuivamisaega. Pind on kuiv 24 h möödudes (20 C temp ja piisava õhu juurdepääsu korral - linaõli kuivab st oksüdeerub hapniku toimel).

Kasutamiseks kivipindadel nii sise- kui välistingimustes. Kaitseb keraamilisi (glasuurimata) plaate, kivipindu, krohvi, betooni ja muid poorseid pindu mustuse ja kulumise eest. Moodustab vetthülgava pinna.

Linaõliga kokkupuutunud lapid võivad iseenesest süttida!  Enne utiliseerimist tuleb neid hoida veenõus või tihedalt suletud plekk- või klaastaaras.

Katvus: 1 L = kuni 10 m2

Kasutamine:
1. Toatemperatuuril
Kanna rohkelt õli pinnale. Lase imbuda. Jälgi, et kogu pind oleks ühtlaselt immutatud. Eemalda üleliigne õli lapiga. Lase 24 h kuivada. Soovi korral poleeri läike lisamiseks Linolja Fernissa linaõliga.

 
Märksõnad: Linaõli
Coloratum @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper