Mööbliõli, linaõli

Mööbliõli, linaõli

Mööbliõli, linaõli

Mööbliõli, linaõli

Mööbliõli, linaõli
Mööbliõli, linaõli
Mööbliõli, linaõli
Mööbliõli, linaõli Mööbliõli, linaõli

Mööbliõli, linaõli


Hind: 14.95€
KM-ta: 12.46€
Tootja: Selder & Company AB
Tootekood: 250 ml
Saadavus: Laos
Kogus:  
      Linaõli mööblile. Tegemist on 100% naturaalse linaõliga, millest tänu erilisele rafineerimisprotsessile on eemaldatud kõik riknevad komponendid. Seetõttu ei ohusta seda hallitus ega muud mikroorganismid. Linaõli on vastupidav kergematele hapetele, rasvdele, naftatoodetele ja sooladele. Samuti kiirendab rafineerimine oluliselt linaõli kuivamisaega. Pind on kuiv 24 h möödudes (20 C temp ja piisava õhu juurdepääsu korral - linaõli kuivab st oksüdeerub hapniku toimel).

Kasutamiseks puitmööblill puidu kaitsmiseks mustuse ja plekkide eest. Samuti pindade veehülgavaks muutmiseks. Toob puidusüü kaunilt esile.

Kasutamine:
1. Toatemperatuuril
Kanna pintsliga rohkelt õli pinnale. Lase imbuda. Jälgi, et kogu pind oleks ühtlaselt immutatud. Eemalda üleliigne õli lapiga. Lase 24 h kuivada. Soovi korral poleeri läike lisamiseks Linolja Fernissa linaõliga.
2. Sügavimmutamine 130 C õliga.
Kuumuta kruntõli 130 C-ni. Kuum õli aurustab puidus oleva niiskuse, mis omakorda avab puidupoorid ja nii imbub õli palju sügavamale puitu. Eemalda üleliigne õli 30 -60 min pärast lapiga pühkides. Lase 24 h kuivada.

Linaõliga kokkupuutunud lapid võivad iseenesest süttida!  Enne utiliseerimist tuleb neid hoida veenõus või tihedalt suletud plekk- või klaastaaras.

 
Märksõnad: Mööbliõli,
Coloratum @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper