Rafineeritud linaõli, kruntõli

Rafineeritud linaõli, kruntõli

Rafineeritud linaõli, kruntõli

Rafineeritud linaõli, kruntõli

Rafineeritud linaõli, kruntõli
Rafineeritud linaõli, kruntõli
Rafineeritud linaõli, kruntõli
Rafineeritud linaõli, kruntõli Rafineeritud linaõli, kruntõli

Rafineeritud linaõli, kruntõli


Hind: 14.95€
KM-ta: 12.46€
Tootja: Selder & Company AB
Tootekood: Grundolja
Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


* Milliliitrid:

Kogus:  
      Selderi linaõli annab pinnale tugeva veehülgava viimistluse. Tegemist on 100% naturaalse linaõliga, millest tänu erilisele rafineerimisprotsessile on eemaldatud kõik riknevad komponendid. Seetõttu ei ohusta kruntõli hallitus ega muud mikroorganismid. See on vastupidav kergematele hapetele, rasvdele, naftatoodetele ja sooladele. Samuti kiirendab rafineerimine oluliselt linaõli kuivamisaega. Pind on kuiv 24 h möödudes (20 C temp ja piisava õhu juurdepääsu korral - linaõli kuivab st oksüdeerub hapniku toimel).
Testid on näidanud, et kruntõliga immutatud puit peab maa sees vastu vähemalt 24 aastat! Seda tänu rafineeritud linaõli molekulidele, mis moodustavad koos puidumolekulidega ülivastupidava komposiidi.

Kasutamiseks puitpindadel nii sise- kui välistingimustes (põrandad, paaditekid, uksed-aknad, aiamööbel jms). Samuti sobib looduskivist, betoonist jt poorsetest materjalidest pindade veehülgavaks muutmiseks. 

Katvus: 1 L = kuni 10 m2

Kasutamine:
1. Toatemperatuuril
Kanna pintsliga rohkelt õli pinnale. Lase imbuda. Jälgi, et kogu pind oleks ühtlaselt immutatud. Eemalda üleliigne õli lapiga. Lase 24 h kuivada. Soovi korral poleeri läike lisamiseks Linolja Fernissa linaõliga.
2. Sügavimmutamine 130 C õliga.
Kuumuta kruntõli 130 C-ni. Kuum õli aurustab puidus oleva niiskuse, mis omakorda avab puidupoorid ja nii imbub õli palju sügavamale puitu. Eemalda üleliigne õli 30 -60 min pärast lapiga pühkides. Lase 24 h kuivada.

Linaõliga kokkupuutunud lapid võivad iseenesest süttida!  Enne utiliseerimist tuleb neid hoida veenõus või tihedalt suletud plekk- või klaastaaras.
 
Märksõnad: Rafineeritud
Coloratum @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper